خرید آنلاین بلیط اتوبوس

0 دیدگاه 19 آبان 1398 چاپ خبر بازدید: 12011

خرید آنلاین بلیط اتوبوس یکی دیگر از مزیت های استفاده از اینترنت است. امروزه با گسترش استفاده از اینترنت بیشتر افراد تمایل به انجام فعالیت های خود به صورت آنلاین و اینترنتی دارند و اینجاست که خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نیز یکی از مواردی است که بیشتر ما می خواهیم انجام دهیم و دیگه نیاز به مراجعه حضوری به شرکت های اتوبوس رانی و خرید بلیط اتوبوس نداشته باشیم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از اطمینان سیر

اطمینان سیر یک سایت رزرو آنلاین بلیط اتوبوس است که می توانید به راحتی در منزل با اینترنت گوشی خود مقصد سفر خود را تعیین کنید و خرید آنلاین بلیط اتوبوس داشته باشید.

مزایای خرید بلیط اتوبوس از اطمینان سیر

  • خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ارزان
  • خرید آسان در منزل و بدون نیاز به حضور در شرکت مسافر بری
  • اطمینان از خرید آنلاین انجام شده
  • انتخاب اتوبوس مدنظر از شرکت مسافر بری انتخابی
  • امکان انتخاب اتوبوس دلخواه
  • امکان کنسل کردن بلیط اتوبوس تا قبل از حرکت اتوبوس
  • انتخاب جای نشستن در اتوبوس و مشخص کردن صندلی دلخواه

 قیمت بلیط اتوبوس در خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

سامانه رزرو آنلاین بلیط اتوبوس با ارائه درصد تخفیفی روی بلیط های اتوبوس خود، بلیط اتوبوس مد نظر شما را ارزانتر از خرید حضوری بلیط در اختیار شما قرار می دهد و همچنین شما می توانید با دریافت کد تخفیف حتی خرید بلیط اتوبوس ارزانتر نیز داشته باشید.


خرید بلیط اتوبوس ارزان

جهت خرید بلیط اتوبوس ارزان می توانید از اطمینان سیر اقدام نمایید، چرا که سایت اطمینان سیر با همکاری با شرکت های مسافر بری بلیط اتوبوس را با هزینه کمتری جهت فروش به شما عرضه می دارد.
پس به منظور خرید بلیط اتوبوس ارزان به اطمینان سر مراجعه کنید.

 

رزرو بلیط اتوبوس در اطمینان سیر

رزرو بلیط اتوبوس در اطمینان سر به گونه ای اس که شما در باکس جستجو مبدا و مقصد و تاریخ روزی را که تصمیم به سفر دارید را مشخص می کنید و سپس شما به صفحه ای منتقل می شوید که نتایج جستجو اعم از شرکت های مسافر بری، زمان حرکت اتوبوس، قیمت اتوبوس که شامل قیمت تخفیف خورده و تعداد صندلی خالی در هر اتوبوس به شما نشان داده می شود و با رزرو هرکدام از مورد ها شما خرید آنلاین بلیط اتوبوس ارزان تر را انجام داده اید و از تخفیفات اطمینان سیر استفاده کرده اید.
شما می توانید هریک از نتایج به نمایش درآمده را مشاهده کنید و در صورت تمایل خرید را انجام دهید.
وقتی روی هر کدام از مورد ها کلیک می کنید کل صندلی های هر اتوبوس به شما نشان داده می شود که شما می بینید کدام صندلی ها خالی هستند جالب این است که شما می توانید ببینید صندلی هایی که از قبل رزرو شده اند خانوم هستند یا آقا که به راحتی بتوانید جایگاه خود را در هرکجای اتوبوس انتخاب کنید.
بعد از انتخاب جایگاه با وارد کردن مشخصاتتات به صفحه پرداخت انتقال می یابید و خرید بلیط اتوبوس مد نظرتان را با تخفیف خریداری م کنید و کدی به شما داده می شود که شما نباید آن کد را فراموش کنید. پس حتما در جایی یادداشت کنید تا مشکلی برای سفر با اتوبوس مورد نظرتان نداشته باشید.

 

انتخاب صندلی و جایگاه در اتوبوس با خرید آنلاین بلیط اتوبوس

انتخاب صندلی دلخواه در اتوبوس مورد نظر امکانی است که با خرید آنلاین بلیط از اطمینان می توانید استفاده کنید به نحوی که با توجه به تمایل خود صندلی و جایگاهی که میخواهید را رزرو و تعیین کنید.
و همچنین این سامانه به شما این امکان را می دهد که با تعیین جنسیت خودتون بخواهید که صندلی کناریتون خانم باشه یا آقا.

 

کنسل کردن بلیط از طریق اطمینان سیر

اگر بلیط اتوبوس خود را به صورت آنلاین از اطمینان سیر خریده باشید و از سفر خود پشیمان شده باشید می توانید از طریق منوی کنسلی که در بالای صفحه وجود دارد شماره همراه و کد بلیط خود را وارد کرده و بلیط اتوبوس خود را کنسل کنید و هزینه پرداخت شده را دریات نمایید.

شرکت های مسافر بری در اطمینان سیر

اطمینان سیر با شرکت های مسافر بری مختلفی طرف همکاری است که در این سامانه به شما ان اختیار داده می شود که شرکت مسافر بری مدنظرتون رو انتخاب کنید و حتیی قیمت و اتوبوس های شرکت های مسافر بری مختلف رو باهم مقایسه کنید.

اتوبوس های اطمینان سیر

همانطور که گفتیم اطمینان سیر با شرکت های مسافر بری زیادی طرف قرار داد است که شامل اتوبوس های مختلف هستند که شما می توانید خرید بلیط اتوبوس vip، خرید بلیط اتوبوس معمولی انجام دهید.

مقررات سفر با اتوبوس در اطمینان سیر

طبق قوانین اطمینان سیر بعد از خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از اطمینان سیر شما باید کد بلیط خود را همراه خود داشته باشید.
در صورت کنسل شدن سفرتان حد اقل تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس مورد نظر اقدام به کنسل کردن بلیط اتوبوس آنلاین خریداری شده کنید.
برای همراه داشتن حیوانات و پرندگان برای سفر با اتوبوس حتما با پشتیبانی شرکت مسافر بری مورد نظر ارباط برقرار کنید و مطمئن شوید که مشکلی وجود نداشته باشد.
باید بدانید حد اکثر باری که در سفر های داخلی می توانید همراه داشته باشید 20 کیلوگرم است و در سفر های خارجی 40 کیلوگرم، و بیشتر از این مقدار نباید همراه داشته باشید.
و لازم است بدانید هر صندلی که رزرو می کنید یه قیم یکسان دارد حال می خواهد این صندلی برای بزرگسال رزرو شده باشد و یا برای کودک.
امیدواریم با اطمینان سیر سفر خوبی را تجربه کنید.

پشتیبانی در سامانه رزرو آنلاین بلیط اتوبوس اطمینان سیر

سایت اطمینان سیر به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد و شما طی 24 ساعت شبانه روز می توانید از طریق سایت اقدام به خرید اینترنتی بلیط مد نظر خود کنید.
اگر برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس خود نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید می توانید از طریق راهنمای خرید بلیط اتوبوس از سایت به صورت کامل مراحل خرید آنلاین بلیط اتوبوس را مشاهده و اقدام نمایید.
و بهتر است قبل از اقدام به خرید بلیط اتوبوس شرایط و قوانین مربوط به خرید آنلاین بلیط اتوبوس را مورد مطالعه قرار دهید.