خرید آنلاین بلیط اتوبوس سیر و سفر

0 دیدگاه 30 آذر 1398 چاپ خبر بازدید: 5583

برای خرید بلیط اتوبوس از هر نقطه به نقطه ای دیگر در سرار کشور میتوانید از سامانه خرید بلیط اتوبوس اطمینان سیر استفاده کنید.

بلیط اتوبوس شرکت سیر و سفر

شرکت اتوبوسرانی سیروسفر از معتبرترین  شرکت های فعال در حمل و نقل جاده ای می باشد که در سال 1369 به عنوان اولین شرکت خصوصی افتتاح شد و توانست طی سالیان کمی به افتخارات و جایگاه مناسبی در میان مسافران دست یابد. از آنجایی که اتوبوس سیر و سفر در شهرهای متنوعی شعبه دارد؛ بلیط اتوبوس سیر و سفر را از شهرهای مختلفی می توانید خریداری نمایید.
یکی از راه ها خرید آنلاین از طریق سامانه اطمینان سیر می باشد.

 

 

برنامه حرکت اتوبوس های سیر و سفر

شرکت اتوبوسرانی سیروسفر با توجه به آنکه فعالیت خود را از سال 1369 شروع نموده، دور از ذهن نیست که در شهرهای بسیاری شعبه داشته باشد. در مبدا تهران می توانید بلیط اتوبوس سیر و سفر را از پایانه بیهقی، پایانه شرق، پایانه غرب و پایانه جنوب خریداری نمایید. همچنین شما می توانید بلیط اتوبوس سیر و سفر را برای مقاصد بسیاری همچون اصفهان، اراک، همدان، گرگان، شیراز، شهرکرد، تبریز، شاهرود، مشهد، کرمان، ارومیه، رشت، لاهیجان، نایین، سنندج، رفسنجان و غیره نیز خریداری کنید.

 

خدمات شرکت سیر و سفر

سیر و سفر با سال ها سابقه توانسته در خدمت رسانی همیشه پیشتاز باشد. این شرکت اتوبوسرانی با خرید بلیط اتوبوس سیر و سفر خدمات و امکانات بسیاری را به شما ارائه کرده تا سفری خوش و آسوده را تجربه نمایید. اتوبوس های سیر و سفر به صورت ویژه و VIP بوده و هر اتوبوس به سیستم های صوتی و تصویری مجهز شده است. در طول سفر خود می توانید بر روی صندلی های نیمه تختخواب شو و راحت اتوبوس های سیر و سفر نشسته و به تماشای فیلم های روز ایرانی بپردازید تا متوجه گذر زمان نشوید. تمامی اتوبوس های سیر و سفر مجهز به دستگاه تهویه هوای مطبوع، سیستم گرم کننده و خنک کننده، بسته های پذیرایی و نوشیدنی می باشد. کارکنان این شرکت اتوبوسرانی همگی مجرب و آموزش دیده هستند و به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی و خدمت رسانی به مسافران می باشند.